Ana sayfa

GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

GuangZhou Ding Yang Ticari Ekran Mobilya Co, Ltd. showroom vitrinler, cep telefonu vitrin, kozmetik vitrin, mücevher vitrinleri, cam vitrinler, mücevher vitrin kiosk, giyim vitrin, perakende giyim rafları, perakende giyim armatürleri, çocuk mağaza armatürleri, ayakkabı vitrin, profesyonel bir üreticisidir çanta vitrin ürün, vb. Ürünlerimiz ABD, İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada'da satışta.

Fabrikamızda ahşap oda, boya odası, marka oda ve montaj odası, 3.000 'den fazla metrekare ile tamamen bağımsız dört atölye bulunmaktadır. 30'dan fazla işçi ve bir tasarım ekibimiz var.


Ekipman hakkında:
Donanım odası: standart delme makineleri, bükme makineleri, kesme makineleri, kaynak makineleri, parlatma makineleri ve tel kesme makineleri
Ahşap oda: karmaşık izleme testereleri, döner kuleler, hidrolik basınç makineleri, Sanders ve düzelticiler
Boyama odası: tozsuz püskürtme vernikleri ve pişirme verniği makineleri, kaba kurutma makineleri ve parlatma makineleri
İşaretleme odası: metal lazer kesim makineleri, 3D gravür makineleri, cilalama makineleri ve bilgisayar Çizim makineleri


Personel hakkında:
Fabrikamız tasarım departmanı, üretim departmanı, işletme departmanı ve QC departmanına sahiptir. Uluslararası ticaret departmanı, sorgulama, siparişleri takip etme, üretim süreci geribildirimi ve satış sonrası hizmetler gibi tüm müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak 3 dış ticaret satış kişisine sahiptir.


Paketlemeden önce, kalite kontrol departmanı altında sipariş içeriğine göre kesinlikle kontrol edeceğiz ve prosedürü ve standardı izleyen tam bir belgesel setimiz var. Profesyonel malzeme yapısı analizi yapan kişi tarafından yapılan taslaklara göre müşterilerimize daha iyi önerilerde bulunabiliriz.


Yeri hakkında:
Guangzhou Uluslararası Havaalanı'na arabayla sadece 20 dakika, Guangzhou Tren İstasyonu'na yaklaşık yarım saat, Guangzhou Uluslararası Fuar Merkezi'ne arabayla 45 dakika ve Huangpu Uluslararası Limanı'na arabayla bir saat uzaklıktadır. Fabrikamızı ziyaret edip iş görüşmesi için sizi bekliyoruz. Size en iyi hizmeti sunacağız.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterebiliriz ve birlikte büyüyelim. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane bir iş ilişkisi kurabileceğimizden eminiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
GuangZhou Ding Yang Ticari Ekran Mobilya Co, Ltd showroom'un profesyonel bir üreticisidir

vitrin vitrinleri, kozmetik vitrin, mücevher vitrinleri, cam vitrinler, mücevher vitrini kiosk, giyim eşyası vitrin, perakende giyim rafları, perakende giyim eşyaları, çocuk mağaza fikstürleri, ayakkabı vitrini kabini, çanta vitrin kabini ürünleri, vb. Ürünlerimiz ABD, İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada, vb iyi satmak

Fabrikamız ahşap oda, boyama odası, marka yapma odası ve oda kurma, 3.000 metrekareden fazla dört bağımsız atölye bulunmaktadır. 30'dan fazla işçi ve bir tasarım ekibimiz var.


Donanım hakkında:


Donanım odası: standart zımbalama makineleri, bükme makineleri, kesme makineleri, kaynak makineleri, parlatma makineleri ve tel kesme makineleri
Ahşap oda: sofistike testereler, döner kuleler, hidrolik pres makineleri, zımpara makineleri ve düzelticiler
Boya odası: tozsuz sprey vernikler ve fırın vernik makineleri, kaba kurutma makineleri ve parlatma makineleri
Markalama odası: metal lazerli kesme makineleri, 3D gravür makineleri, parlatma makineleri ve bilgisayar illüstrasyonu makineleri


Personel hakkında:
Fabrikamızda tasarım departmanı, üretim departmanı, işletme bölümü ve kalite kontrol departmanı vardır. Uluslararası ticaret departmanı, emir, üretim süreci geribildirim ve satış sonrası hizmetler takip gibi soruşturma gibi tüm müşterilerin ihtiyaçlarını, başa çıkmak için 3 dış ticaret satış elemanları vardır.

Ambalajlamadan önce, sipariş içeriğine göre kalite kontrol bölümüne sıkı sıkıya bakacağız ve aşağıdaki prosedür ve standardı içeren bir belgesel setimiz var. Profesyonel malzeme yapısı analiz personeline göre çizimlerimize göre müşterilerimize daha iyi öneriler verebiliriz.


Konum hakkında:
Guangzhou Uluslararası Havalimanı'na arabayla 20 dakika, Guangzhou Tren İstasyonu'na arabayla yaklaşık yarım saat, Guangzhou Uluslararası Fuar Merkezi'ne arabayla 45 dakika, Huangpu Uluslararası Liman'a yaklaşık 1 saatte ulaşılabilir. Fabrikamızı ziyaret etmenizi ve işinizi görüşmeye davet ediyoruz. Size en iyi hizmeti sunacağız.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında size avantajlarımızı gösterebilir ve birlikte büyümeyelim. Eminim güveniniz ve mükemmel servisimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurabiliriz.

Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : DY veya OEM / ODM

No. Çalışanları : 30~40

Yıllık satış : $30 Million-US$50 Million

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd. Sertifikalar