aboutus

GuangZhou Ding Yang Commercial Display Furniture Co., Ltd.

GuangZhou Ding Yang  Commercial Display Furniture Co., Ltd. GuangZhou Ding Yang  Commercial Display Furniture Co., Ltd. GuangZhou Ding Yang  Commercial Display Furniture Co., Ltd. GuangZhou Ding Yang  Commercial Display Furniture Co., Ltd. GuangZhou Ding Yang  Commercial Display Furniture Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: DY veya OEM / ODM
No. Çalışanları: 30~40
Yıllık satış: $30 Million-US$50 Million
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
-01-
Giriş

GuangZhou Ding Yang Ticari Ekran Mobilya Co, Ltd. showroom vitrinler, cep telefonu vitrin, kozmetik vitrin, mücevher vitrinleri, cam vitrinler, mücevher vitrin kiosk, giyim vitrin, perakende giyim rafları, perakende giyim armatürleri, çocuk mağaza armatürleri, ayakkabı vitrin, profesyonel bir üreticisidir çanta vitrin ürün, vb. Ürünlerimiz ABD, İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada'da satışta.

Fabrikamızda ahşap oda, boya odası, marka oda ve montaj odası, 3.000 'den fazla metrekare ile tamamen bağımsız dört atölye bulunmaktadır. 30'dan fazla işçi ve bir tasarım ekibimiz var.


Ekipman hakkında:
Donanım odası: standart delme makineleri, bükme makineleri, kesme makineleri, kaynak makineleri, parlatma makineleri ve tel kesme makineleri
Ahşap oda: karmaşık izleme testereleri, döner kuleler, hidrolik basınç makineleri, Sanders ve düzelticiler
Boyama odası: tozsuz püskürtme vernikleri ve pişirme verniği makineleri, kaba kurutma makineleri ve parlatma makineleri
İşaretleme odası: metal lazer kesim makineleri, 3D gravür makineleri, cilalama makineleri ve bilgisayar Çizim makineleri


Personel hakkında:
Fabrikamız tasarım departmanı, üretim departmanı, işletme departmanı ve QC departmanına sahiptir. Uluslararası ticaret departmanı, sorgulama, siparişleri takip etme, üretim süreci geribildirimi ve satış sonrası hizmetler gibi tüm müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak 3 dış ticaret satış kişisine sahiptir.


Paketlemeden önce, kalite kontrol departmanı altında sipariş içeriğine göre kesinlikle kontrol edeceğiz ve prosedürü ve standardı izleyen tam bir belgesel setimiz var. Profesyonel malzeme yapısı analizi yapan kişi tarafından yapılan taslaklara göre müşterilerimize daha iyi önerilerde bulunabiliriz.


Yeri hakkında:
Guangzhou Uluslararası Havaalanı'na arabayla sadece 20 dakika, Guangzhou Tren İstasyonu'na yaklaşık yarım saat, Guangzhou Uluslararası Fuar Merkezi'ne arabayla 45 dakika ve Huangpu Uluslararası Limanı'na arabayla bir saat uzaklıktadır. Fabrikamızı ziyaret edip iş görüşmesi için sizi bekliyoruz. Size en iyi hizmeti sunacağız.

Şans ve geniş alan göz önüne alındığında, size tüm avantajlarımızı gösterebiliriz ve birlikte büyüyelim. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane bir iş ilişkisi kurabileceğimizden eminiz.

-02-
Geçmiş

GuangZhou Ding Yang Ticari Ekran Mobilya Co, Ltd showroom'un profesyonel bir üreticisidir

vitrin vitrinleri, kozmetik vitrin, mücevher vitrinleri, cam vitrinler, mücevher vitrini kiosk, giyim eşyası vitrin, perakende giyim rafları, perakende giyim eşyaları, çocuk mağaza fikstürleri, ayakkabı vitrini kabini, çanta vitrin kabini ürünleri, vb. Ürünlerimiz ABD, İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada, vb iyi satmak

Fabrikamız ahşap oda, boyama odası, marka yapma odası ve oda kurma, 3.000 metrekareden fazla dört bağımsız atölye bulunmaktadır. 30'dan fazla işçi ve bir tasarım ekibimiz var.


Donanım hakkında:


Donanım odası: standart zımbalama makineleri, bükme makineleri, kesme makineleri, kaynak makineleri, parlatma makineleri ve tel kesme makineleri
Ahşap oda: sofistike testereler, döner kuleler, hidrolik pres makineleri, zımpara makineleri ve düzelticiler
Boya odası: tozsuz sprey vernikler ve fırın vernik makineleri, kaba kurutma makineleri ve parlatma makineleri
Markalama odası: metal lazerli kesme makineleri, 3D gravür makineleri, parlatma makineleri ve bilgisayar illüstrasyonu makineleri


Personel hakkında:
Fabrikamızda tasarım departmanı, üretim departmanı, işletme bölümü ve kalite kontrol departmanı vardır. Uluslararası ticaret departmanı, emir, üretim süreci geribildirim ve satış sonrası hizmetler takip gibi soruşturma gibi tüm müşterilerin ihtiyaçlarını, başa çıkmak için 3 dış ticaret satış elemanları vardır.

Ambalajlamadan önce, sipariş içeriğine göre kalite kontrol bölümüne sıkı sıkıya bakacağız ve aşağıdaki prosedür ve standardı içeren bir belgesel setimiz var. Profesyonel malzeme yapısı analiz personeline göre çizimlerimize göre müşterilerimize daha iyi öneriler verebiliriz.


Konum hakkında:
Guangzhou Uluslararası Havalimanı'na arabayla 20 dakika, Guangzhou Tren İstasyonu'na arabayla yaklaşık yarım saat, Guangzhou Uluslararası Fuar Merkezi'ne arabayla 45 dakika, Huangpu Uluslararası Liman'a yaklaşık 1 saatte ulaşılabilir. Fabrikamızı ziyaret etmenizi ve işinizi görüşmeye davet ediyoruz. Size en iyi hizmeti sunacağız.

Şans ve tam alan göz önüne alındığında size avantajlarımızı gösterebilir ve birlikte büyümeyelim. Eminim güveniniz ve mükemmel servisimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane iş ilişkileri kurabiliriz.

-03-
Hizmet

GuangZhou Ding Yang Ticari Ekran Mobilya Co, Ltd. showroom profesyonel bir üreticisidir

vitrinler, cep telefonu vitrin, kozmetik vitrin, mücevher vitrinleri, cam vitrinler, mücevher vitrin kiosk, giyim vitrin, perakende giyim rafları, perakende giyim armatürleri, çocuk mağaza armatürleri, ayakkabı vitrin, çanta vitrin ürünü, vb Ürünlerimiz ABD, İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada ve benzeri yerlerde satılmaktadır.

Tasarım Hizmetimiz

1. Uluslararası tasarım ekibi size hizmet etmek

2. 100% tasarım memnun olacağını garanti

3. Tek öğeler için, ücretsiz tasarım hizmeti sunacağız ve tüm mağaza projesi için ücret alacağız

Müşterilerimiz bizimle sipariş verirken tasarım maliyeti ve bu maliyet iade edilecektir.

Productions

1) se-mi bitmiş ürünler hazır olduğunda, bir kez kuracağız ve resimleri müşteriye göndereceğiz.

üretim durumunun güncellenmesi;

2) Nihai hazır ürünler yapılırken, ikinci kez kurar ve resimleri müşterilere güncelleriz.

3) Ayrıntılı kurulum tanıtım belgesi, mallarla birlikte gönderilir;


4) Profesyonel kurulum kılavuzu müşterinin kolayca kurmasına yardımcı olabilir

Paket Detayları Hakkında

EPE Pamuk → Kabarcık Paketi → Köşe Koruyucu → Craft Kağıdı → Ahşap kutu

-04-
Ekibimiz

Atölye Çalışanlar

Ofis personeli

-05-
FAQs

1. fabrika veya ticaret şirketi Mısınız?

DY: Biz 30 işçi ile bir fabrikayızBiz ahşap oda var; cilalı atölye; tozsuz boya atölyesi, donanım atölyesi, montaj atölyesi;

2. Minimum Sipariş Miktarı nedir?

DY: Tek ürünler için, Adedi 5 adettir. Fiyatı büyük miktar için daha rekabetçi olacak;

3. Ne tür malzemeler kullanıyorsunuz?

DY: Paslanmaz Çelik (Ayna veya Fırça Yüzeyi), ahşap, kaplama, laminat, cam, MDF, kontrplak, arcylic, led ışıklar vb.

4. ödeme koşulları nedir?

DY: TT; Western Union ve Cash karşılanacak.

5. tasarım zamanı nedir?

DY: Tek ürünler için tasarım süresi yaklaşık 1-2 iş günüdür

Tüm mağaza showroom projesi için normalde yaklaşık 7 - 8 iş günü

6. Teslim süresi nedir?

DY: Genellikle sadece bir projeyi bitirmek için 12-15days, ancak sipariş daha büyük olsaydı biraz daha uzun olurdu

7. Ambalajlama yönteminiz nasıl?

DY: Çin dışına mal ihraç etmekte çok deneyime sahibiz. Ayrıca, ürünleri iyi ve güçlü bir paketleme yöntemiyle nasıl güvenli tutacağımızı biliyoruz.

8. Bu ürünle ilgili stok ve kataloglarınız var mı?

DY: tüm ürünlerimiz talepler doğrultusunda özelleştirilebilir. Atölyede stokumuz yok. Daha fazla resim istiyorsanız, bize sorarsanız, size e-postayla ihtiyaç duyduğunuz bazı tasarımları gönderebiliriz.

9. Malları aldıktan sonra, bunları sahaya nasıl yerleştiririz?

DY: müşterilere onları siteye nasıl kuracaklarını anlatmak için çizimler sunabiliriz ve mümkünse onları yerinde kurmalarına yardımcı olacak bir kişi gönderebiliriz ve bu konuda çok tecrübemiz vardır.

-06-
Successful Case

1. Takı Showroom Vitrinler

2. Cep Telefonu Vitrinin

3. Takı Vitrinleri

4. Giyim Vitrin

5. ayakkabı ekran kabine

İletişim bilgileri